Podprsenky push up

BOOST
Kolekce lehkých gelových podprsenek After Eden „So Sexy“ se již stala klasickým doplňkem všech základních kolekcí podprsenek. Tyto podprsenky s push-up efektem se ideálně hodí pod přiléhavé topy, jsou neuvěřitelně příjemné při nošení a vypadají fantasticky. Díky lehké gelové výztuži získáte přesně takový dekolt, o němž jste vždy snila, plus hebkost a přirozený vzhled hladké jednoduché podprsenky.
Řada New Boost byla nyní rozšířena. Původní dekoltové podprsenky „So Sexy“ s měkkými tvarovanými košíčky a dvojitými ramínky nyní mají sestru s hladkými košíčky, krajkovými zády a krajkou ve středové části.

Hladká podprsenka s krajkovým zádovým dílem z řady podprsenek s dvojitou gelovou výztuhou je nyní nově zhotovena z látky Sensitive®.

Zcela novými produkty v této kolekci jsou podprsenky TRIPLE BOOST SMOOTH BRA a TRIPLE BOOST LACE BRA. Jsou třikrát více sexy než původní zvětšovací podprsenky s jednoduchou gelovou výztuhou. Košíčky s trojitou výztuhou vaše poprsí nádherně tvarují a zvedají pro neodolatelný dekolt.

K dalšímu vylepšení této řady přichází značka After Eden s novou TWO-WAY BOOST BRA v krajkovém i hladkém provedení. Její gelový košíček byl navržen se dvěma gelovými výztuhami, které společným působením zvedají poprsí nahoru a dopředu pro opravdu sexy dekolt.Košík  

(prázdný)

Novinky

No new products at this time